ulla popken

Obecnie coraz częściej zdarza się, że osoby nieco bardziej puszyste nie mają co założyć na ważne okazje. Eleganckie ubrania w dużych rozmiarach coraz częściej są rzadkością, a jeżeli już je spotkamy, nie wyglądają zbyt dobrze. Zatem co wybrać? W co warto zainwestować, aby prezentować się doskonale?

 

Biurowa elegancja także dla puszystych

Jeżeli chcemy prezentować się pięknie i zależy nam, aby przykładowo nasze biurowe stylizacje posłużyły nam bardzo długo, warto zdecydować się na markę Ulla Popken. Znajdziemy tam przede wszystkim ołówkowe spódnice z wysokim stanem doskonale podkreślające naszą talię, a także modele odsłaniające łydki. Jest tam także wiele koszul biurowych, jak również tunik na każdą okazję. Praca biurowa jest bardzo często niezwykle wymagająca. Szczególnie, kiedy w spektrum obowiązków widnieją częste spotkania z klientami lub dostawcami. W takich sytuacjach biurowa elegancja jest wręcz wskazana. Do tej pory mogło być to lekkim utrudnieniem dla osób posiadających nadwagę. Przede wszystkim z tego względu, iż wielu projektantów nie posiadało specjalnej linii odzieży przygotowanej właśnie dla takich osób.

 

Perfekcyjna odzież w każdym rozmiarze

Osoby o trochę większych gabarytach miewają problemy ze znalezieniem odpowiedniej odzieży. Najczęstszą przyczyną jest brak odpowiedniej proporcji pomiędzy poszczególnymi częściami ciała. Jednakże, niemiecka firma Ulla Popken, która co ciekawe ma swoje początki w XIX wieku, wyciąga pomocną dłoń w kierunku takich osób. w Ofercie marki można znaleźć odzież dla nieco większych osób na każdą okazję. Znajdziemy tam ubrania ślubne, wieczorowe, a nawet stroje kąpielowe. Ubrania tej marki są przeznaczone przede wszystkim dla kobiet, które chcą czuć się pewnie w każdej sytuacji. Ponadto, dostępny jest sklep internetowy posiadający niesamowicie duży asortyment. Istnieją też sklepy stacjonarne, a jeden z nich znajduje się w Krakowie. Kobiety posiadające te ubrania poczują się dużo pewniej, ponieważ ich krój jest przystosowany specjalnie dla nieco większych osób, przez będą mogły czuć pełen komfort nosząc ubrania tej marki.

 

Co nowego w kolekcji na 2019 rok?

Najnowsza kolekcja oferowana przez ten dom mody to jednym słowem klasa. Eleganckie ubrania wykonane z wysokiej jakości materiału to coś, co charakteryzuje praktycznie każdą rzecz wychodzącą ze szwalni Ulli Popken. Nowa kolekcja to przede wszystkim stylowe i eleganckie ubrania, które idealnie wpasują się w korporacyjno-biurowy klimat. Ponadto, kobiety będące bardzo często w rozjazdach i bywające na kolacjach firmowych, mogą znaleźć eleganckie żakiety i piękne koszule.  Dopasowane eleganckie spodnie będą idealnym rozwiązanie na wszelkie kolacje firmowe czy spotkania z zarządem. Wygodne ubranie sprawi, że będziesz mogła skupić swoją uwagę przede wszystkim na temacie spotkania. Pozbędziesz się wszelkich niepotrzebnych myśli na temat obecnej stylizacji. Znajdzie się również coś dla mniej oficjalnych kobiet. Luźne t-shirty oraz shorty sprawią, że lato w tym roku nie będzie aż tak męczące!