Znane marki wybierane przez polskie gwiazdy

Wiele z nas modowych inspiracji poszukuje wśród osób znanych, aktorek, piosenkarek i celebrytek. W końcu, kto ma się ubierać modnie i oryginalnie jeśli nie osoby, które są ciągle obserwowane przez media. Jest to więc dobre źródło inspiracji do codziennych kreacji, jak i wyjść wieczorowych. Jednak czy nasze gwiazdy ubierają się tylko w zagraniczne znane marki?

Zwrot w kierunku polskich marek

Już od dłuższego czasu mocno widoczny jest trend wykorzystywania w stylizacjach gwiazd polskich marek. Tak naprawdę na ten moment mogą one już być określane jako luksusowe. Do ciekawszych przykładów należą sukienki marki Sugarfree – pięknie uszyte, dopracowane w każdym szczególe oraz wyjątkowo kobiece. Sugarfree proponuje zarówno codzienne sukienki jak i propozycje wieczorowe, które powinny zwrócić naszą uwagę. Z sukienek tej marki korzysta chociażby Barbara Kurdej-Szatan, jak również Anna Lewandowska.
Jeśli już wspominać polskie marki, które zyskują uznanie wśród znanych ludzi to na pewno warto wymienić Self- portrait oraz Manifiq & Co szczególnie doceniane przez Paulinę Krupińską. Okazuje się, że rzeczy od polskich projektantów nie tylko mogą się świetnie prezentować, ale i być wysoko cenione w świecie mody. Stanowiąc konkurencję dla zagranicznych marek, polskie znane marki coraz częściej tworzą oryginalne stylizacje gwiazd.

Kolejnym przykładem docenianym przez gwiazdy jest marka projektantki Justyny Chrabelskiej. Są to przede wszystkim bardzo dziewczęce propozycje ubrań, które także wybiera dla siebie polska aktorka młodego pokolenia, Marieta Żukowska.  Na uwagę zasługuje również marka RISK MADE IN WARSAW stworzona przez dwie bardzo utalentowane polskie projektantki. To propozycje kreacji wygodnych i stylowych, które między innymi promuje znana aktorka Danuta Stenka. Projektantki postrzegają modę jako część kultury, a podczas tworzenia swoich ubrań współpracują z artystami w kwestii projektowania ciekawych printów.

Stylizacje z markami luksusowymi w tle

Tych także nie brakuje u polskich celebrytek. Gucci, Channel czy Louis Vuitton, kto o nich nie słyszał? To przykłady znanych marek, które wypuściły kultowe modele butów, torebek oraz innych elementów garderoby. Nimi również lubią chwalić się polskie gwiazdy. Znane marki to chociażby popularna Birkin Bag, a więc jedna z najdroższych torebek sygnowana nazwą luksusowej marki Hermes. Wiele polskich gwiazd ją posiada, między innymi jest to Anna Lewandowska. Oprócz marki Hermes, szalenie popularne są także kultowe torebki marki Chanel. Mowa tutaj chociażby o dobrze wszystkim znanym modelu 2.55, czyli czarnej torebce niewielkich rozmiarów z ozdobnym pikowaniem oraz z łańcuszkiem, który ułatwia jej noszenie na ramieniu. Bardzo popularna jest także Saddle Bag od Diora. Warto zauważyć, że produkty te cechuje wysoka jakość wykonania i dbałość o każdy detal. W efekcie taka torebka stanowi prawdziwe dzieło sztuki. To, co godne uwagi to fakt, że bardzo popularna jest także jedna z polskich marek, która zajmuje się projektowaniem torebek, a mowa tutaj o torebkach Zofii Chylak. Kolejną marką luksusową, która mocno zyskała na popularności jest marka Louis Vuitton, którą możemy rozpoznać po charakterystycznym logo LV. Właścicielką torebki tej marki jest chociażby Maja Sablewska.

Jak widać polskie gwiazdy chętnie wybierają dobre marki, ceniąc w nich jakość produktów i dbałość o detal.